MFR100FTE52-16K2
MFR.Part #
MFR100FTE52-16K2
JLCPCB Part #
C1384794
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS