MFR100FTE52-15K8
MFR.Part #
MFR100FTE52-15K8
JLCPCB Part #
C1384847
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS