MFR100FTE52-14K3
MFR.Part #
MFR100FTE52-14K3
JLCPCB Part #
C3516323
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS