MFR100FTE52-12R4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR100FTE52-12R4
JLCPCB Part #
C1384713
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS