MFR100FTE52-10K7
MFR.Part #
MFR100FTE52-10K7
JLCPCB Part #
C1384630
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS