MFR100FTE52-10K5
MFR.Part #
MFR100FTE52-10K5
JLCPCB Part #
C1384626
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS