MFR100FRF73-9K53
MFR.Part #
MFR100FRF73-9K53
JLCPCB Part #
C1760246
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS