MFR100FRF73-93R1
MFR.Part #
MFR100FRF73-93R1
JLCPCB Part #
C1764286
Description
-55℃~+155℃ 1W 93.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS