MFR100FRF73-88R7
MFR.Part #
MFR100FRF73-88R7
JLCPCB Part #
C1760256
Description
-55℃~+155℃ 1W 88.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS