MFR100FRF73-80R6
MFR.Part #
MFR100FRF73-80R6
JLCPCB Part #
C1760243
Description
-55℃~+155℃ 1W 80.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS