MFR100FRF73-80K6
MFR.Part #
MFR100FRF73-80K6
JLCPCB Part #
C1760245
Description
-55℃~+155℃ 1W 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS