MFR100FRF73-6K34
MFR.Part #
MFR100FRF73-6K34
JLCPCB Part #
C1759943
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS