MFR100FRF73-562K
MFR.Part #
MFR100FRF73-562K
JLCPCB Part #
C1761082
Description
-55℃~+155℃ 1W 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS