MFR100FRF73-549R
MFR.Part #
MFR100FRF73-549R
JLCPCB Part #
C1761039
Description
-55℃~+155℃ 1W 549Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS