MFR100FRF73-536K
MFR.Part #
MFR100FRF73-536K
JLCPCB Part #
C3573440
Description
-55℃~+155℃ 1W 536kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS