MFR100FRF73-510K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR100FRF73-510K
JLCPCB Part #
C1761017
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 510kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS