MFR100FRF73-4K7
MFR.Part #
MFR100FRF73-4K7
JLCPCB Part #
C1761883
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS