MFR100FRF73-46K4
MFR.Part #
MFR100FRF73-46K4
JLCPCB Part #
C1761024
Description
-55℃~+155℃ 1W 46.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS