MFR100FRF73-3K24
MFR.Part #
MFR100FRF73-3K24
JLCPCB Part #
C1761715
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.24kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS