MFR100FRF73-34K8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR100FRF73-34K8
JLCPCB Part #
C3370210
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 34.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS