MFR100FRF73-340R
MFR.Part #
MFR100FRF73-340R
JLCPCB Part #
C1778660
Description
-55℃~+155℃ 1W 340Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS