MFR100FRF73-332K
MFR.Part #
MFR100FRF73-332K
JLCPCB Part #
C1761912
Description
-55℃~+155℃ 1W 332kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS