MFR100FRF73-30R
MFR.Part #
MFR100FRF73-30R
JLCPCB Part #
C1761971
Description
-55℃~+155℃ 1W 30Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS