MFR100FRF73-2K74
MFR.Part #
MFR100FRF73-2K74
JLCPCB Part #
C1764081
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.74kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS