MFR100FRF73-2K61
MFR.Part #
MFR100FRF73-2K61
JLCPCB Part #
C1764132
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.61kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS