MFR100FRF73-26K1
MFR.Part #
MFR100FRF73-26K1
JLCPCB Part #
C1763192
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS