MFR100FRF73-243R
MFR.Part #
MFR100FRF73-243R
JLCPCB Part #
C1763926
Description
-55℃~+155℃ 1W 243Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS