MFR100FRF73-21K
MFR.Part #
MFR100FRF73-21K
JLCPCB Part #
C1764895
Description
-55℃~+155℃ 1W 21kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS