MFR100FRF73-1K54
MFR.Part #
MFR100FRF73-1K54
JLCPCB Part #
C1763996
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS