MFR100FRF73-1K15
MFR.Part #
MFR100FRF73-1K15
JLCPCB Part #
C1764350
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS