MFR100FRF73-180K
MFR.Part #
MFR100FRF73-180K
JLCPCB Part #
C1764776
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS