MFR100FRF73-16R9
MFR.Part #
MFR100FRF73-16R9
JLCPCB Part #
C1764925
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS