MFR100FRF52-9K1
MFR.Part #
MFR100FRF52-9K1
JLCPCB Part #
C1759765
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS