MFR100FRF52-8K45
MFR.Part #
MFR100FRF52-8K45
JLCPCB Part #
C1760317
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS