MFR100FRF52-887R
MFR.Part #
MFR100FRF52-887R
JLCPCB Part #
C3429349
Description
-55℃~+155℃ 1W 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS