MFR100FRF52-86K6
MFR.Part #
MFR100FRF52-86K6
JLCPCB Part #
C3397547
Description
-55℃~+155℃ 1W 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS