MFR100FRF52-78K7
MFR.Part #
MFR100FRF52-78K7
JLCPCB Part #
C1759952
Description
-55℃~+155℃ 1W 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS