MFR100FRF52-68R1
MFR.Part #
MFR100FRF52-68R1
JLCPCB Part #
C1760053
Description
-55℃~+155℃ 1W 68.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS