MFR100FRF52-64K9
MFR.Part #
MFR100FRF52-64K9
JLCPCB Part #
C1760216
Description
-55℃~+155℃ 1W 64.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS