MFR100FRF52-4K42
MFR.Part #
MFR100FRF52-4K42
JLCPCB Part #
C3556497
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS