MFR100FRF52-33R2
MFR.Part #
MFR100FRF52-33R2
JLCPCB Part #
C1761904
Description
-55℃~+155℃ 1W 33.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS