MFR100FRF52-2K4
MFR.Part #
MFR100FRF52-2K4
JLCPCB Part #
C3493176
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS