MFR100FRF52-2K15
MFR.Part #
MFR100FRF52-2K15
JLCPCB Part #
C1759682
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS