MFR100FRF52-24R
MFR.Part #
MFR100FRF52-24R
JLCPCB Part #
C1759822
Description
-55℃~+155℃ 1W 24Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS