MFR100FRF52-226R
MFR.Part #
MFR100FRF52-226R
JLCPCB Part #
C1759725
Description
-55℃~+155℃ 1W 226Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS