MFR100FRF52-205R
MFR.Part #
MFR100FRF52-205R
JLCPCB Part #
C1759688
Description
-55℃~+155℃ 1W 205Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS