MFR100FRF52-1M
MFR.Part #
MFR100FRF52-1M
JLCPCB Part #
C3414347
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS