MFR100FRF52-1K82
MFR.Part #
MFR100FRF52-1K82
JLCPCB Part #
C1760061
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS