MFR100FRF52-19R6
MFR.Part #
MFR100FRF52-19R6
JLCPCB Part #
C3555440
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS