MFR100FRF52-18R2
MFR.Part #
MFR100FRF52-18R2
JLCPCB Part #
C1759802
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS